CHASANWAN 42 metre/grup Sheer Kristal Organze Tül Rulo Kumaş Düğün için Parti Dekorasyon veya Yeni Yıl Dekorasyon. Genişliği 75 CM. CHASANWAN 42 metre/grup Sheer Kristal Organze Tül Rulo Kumaş Düğün için Parti Dekorasyon veya Yeni Yıl Dekorasyon. Genişliği 75 CM. CHASANWAN 42 metre/grup Sheer Kristal Organze Tül Rulo Kumaş Düğün için Parti Dekorasyon veya Yeni Yıl Dekorasyon. Genişliği 75 CM. CHASANWAN 42 metre/grup Sheer Kristal Organze Tül Rulo Kumaş Düğün için Parti Dekorasyon veya Yeni Yıl Dekorasyon. Genişliği 75 CM. CHASANWAN 42 metre/grup Sheer Kristal Organze Tül Rulo Kumaş Düğün için Parti Dekorasyon veya Yeni Yıl Dekorasyon. Genişliği 75 CM. CHASANWAN 42 metre/grup Sheer Kristal Organze Tül Rulo Kumaş Düğün için Parti Dekorasyon veya Yeni Yıl Dekorasyon. Genişliği 75 CM.

CHASANWAN 42 metre/grup Sheer Kristal Organze Tül Rulo Kumaş Düğün için Parti Dekorasyon veya Yeni Yıl Dekorasyon. Genişliği 75 CM.

₺120.32 ₺84.22
Stokta var
s3207

fırsat: Cinsiyet Reveal,Anneler günü,parti,ev taşıma,düğün,fleksografinin,Vaftiz ve Vaftiz,Yıldönümü,cadılar bayramı,Şükran Günü,Paskalya,St Patrick günü,Birthday Party,Mardi Gras / Carnival,Grand Olay,Çin Yeni Yılı,okul,Emeklilik,Çocuk Bayramı,Dünya Günü,Babalar Günü,Back To School,Nisan bir,Düğün & Nişan,Aziz Patrick Günü
is_customized: Evet
Model Numarası: 75cm-1
model: Katı Renk
boyut: M
malzeme: Organza
Occasion: Birthday Party Wedding Children's Day Valentine's
use: wedding event
A: party decoration
B: wedding decoration
C: festive party supplies
D: event party supplies
E: decoration
F: wedding favors and gifts
G: decorative flowers wreaths
H: flower

 • sıcak Satış! 42 metre/grup Sheer Kristal Organze tül rulo Kumaş Düğün Için Parti Dekorasyon veya Yeni yıl dekorasyon. Genişlik 75 CM adı: Organze Kumaş malzeme: Sentetik elyaf genişlik: 70 CM satış Yöntemi: 1 Grup = 42Mmeter * 75 cm kullanım alanları: Düğün süslemeleri, parti süslemeleri, dekoratif duvar, dekoratif sandalye, vb Biz garanti ile aynı tür görüntü.
  biz kararlıyız: fiziksel ve resim aynı.!!!!! uzunluk olarak gümrük düzenlemeleri aştığında, yani nakliye katlanır seçin, nedeniyle makine ölçümü, 1 metre 2 metre için hata yol açacaktır.

 • Değerlendirmeler (4)

  • Gbcnjktn60

   açıklama 70 cm değiştirmek lütfen, değil 75 cm.

  • Goldphoenix 07

   tüm tamam!

  • Irbis1997

   tamam

  • Aleksei1414

   çok hızlı teslimat teşekkür ederim, İnanılmaz ürün sadece resim gibi

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler