1 takım Anahat Çerçeve Çıkartmaları Sticker Için Set MTB DH Bisiklet Yol Yarış Bisiklet Çerçeve Çıkartmalar 1 takım Anahat Çerçeve Çıkartmaları Sticker Için Set MTB DH Bisiklet Yol Yarış Bisiklet Çerçeve Çıkartmalar 1 takım Anahat Çerçeve Çıkartmaları Sticker Için Set MTB DH Bisiklet Yol Yarış Bisiklet Çerçeve Çıkartmalar 1 takım Anahat Çerçeve Çıkartmaları Sticker Için Set MTB DH Bisiklet Yol Yarış Bisiklet Çerçeve Çıkartmalar 1 takım Anahat Çerçeve Çıkartmaları Sticker Için Set MTB DH Bisiklet Yol Yarış Bisiklet Çerçeve Çıkartmalar

1 takım Anahat Çerçeve Çıkartmaları Sticker Için Set MTB DH Bisiklet Yol Yarış Bisiklet Çerçeve Çıkartmalar

₺47.40 ₺33.18
Stokta var
s668

tip: Yansıtıcı Etiketler
malzeme: Green PVC
boyut: As shown
Colour: 10colours
Trademark: dandianxian

  • Die-cut Yeni Bir Dizi Satın Alıyor Çıkartmaları olsun: 2 anahat SANTA cru 378mm X 38 MM 2 santa cru 183mm X 18mm 2 BULLIT 100mm X 19mm 1 logo 57mm X 43mm (kafa tüp) hiçbir arka plan ile bu çıkartmalar die cut vardır, sadece metin veya logo yüzey kalacak tüm bizim çıkartmalar yüksek kaliteli vinil ve sürecek die-cut 5-10 yıl açık havada. bizim çıkartmaları uygulama kağıt ile gel yapmak ekli onları uygulamak kolaydır. lütfen Not: uygularken çıkartmalar, emin olun yüzey temiz ve kuru çıkartmalar sopa için sırayla doğru. * bu çıkartmalar makine kesim, bu nedenle onlar dahil hiçbir arka plan, herhangi boşlukları senin istenilen yüzeye renk tarafından dolu olacak. * bir parlak kaplama tüm renkleri mevcuttur vardır.
    İade özelleştirilmiş üzerinde döner kabul edilmez mal. bizim nedeni bu sipariş için yapılan her etiket için, yani çıkartması üretilen olmuştur kez bize bu hiçbir kullanımı. ancak biz iadesini kabul edecek arıza bizim sorunumuz ise, bu durumda biz para iadesi veya değiştirme sunacak. bazı durumlarda bir öğe iade edilmiş zaman iadesi sağlanacaktır. ayrıca biz dönüş posta ödemezsiniz. uluslararası Posta: sizin öğe gelmesi için bol zaman izin lütfen. geribildirim: biz en kaliteli ürünleri sunmak için çalışacağız, nedense eğer satın alma ile mutlu değilseniz kötü geribildirim ayrılmadan önce bizimle irtibata geçiniz, sorunlar her zaman çözülebilir!

  • Değerlendirmeler (1)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler