Hollow Alüminyum Halka Boyutu Sopalarla, DIY Takı için halka Mandrel Halka Yapma, paslanmaz Çelik Renk, 250x25mm Hollow Alüminyum Halka Boyutu Sopalarla, DIY Takı için halka Mandrel Halka Yapma, paslanmaz Çelik Renk, 250x25mm Hollow Alüminyum Halka Boyutu Sopalarla, DIY Takı için halka Mandrel Halka Yapma, paslanmaz Çelik Renk, 250x25mm Hollow Alüminyum Halka Boyutu Sopalarla, DIY Takı için halka Mandrel Halka Yapma, paslanmaz Çelik Renk, 250x25mm Hollow Alüminyum Halka Boyutu Sopalarla, DIY Takı için halka Mandrel Halka Yapma, paslanmaz Çelik Renk, 250x25mm Hollow Alüminyum Halka Boyutu Sopalarla, DIY Takı için halka Mandrel Halka Yapma, paslanmaz Çelik Renk, 250x25mm

Hollow Alüminyum Halka Boyutu Sopalarla, DIY Takı için halka Mandrel Halka Yapma, paslanmaz Çelik Renk, 250x25mm

₺105.43 ₺79.06
Stokta var
s5276

öğe Türü: Jewelry Tools & Equipments
Model Numarası: TOOL-R060-02
Mücevher Araçlar ve Ekipmanları Türü: Halka ölçüp işaretlemeler
Marka Adı: pandahall
Ürün Ağırlığı: 365 g
Material: Aluminum
Metal Color: Stainless Steel Color
Usage: Ring Mandrel
Unit: 1pc


 • Hollow Alüminyum Halka Boyutu Sopalarla, DIY Takı için halka Mandrel Halka Yapma, paslanmaz Çelik Renk
  boyutu: yaklaşık 250mm uzunluğunda, 25mm kalın.
  kolayca boyutu, çekiç ve şekil yüzükler kullanarak bu halka mandrel. yüzükler üzerinde slayt ve kolayca kapalı. sen tasarım ile bazı tel warp halka bu halka mandrel. Hadi! tasarım size kendi jewerly yüzük.
  (gemiler Birleşik Devletleri gönderemiyorum Alaska, Hawaii, fark lütfen!)
  3. düşük bir değer beyan istiyorsanız, Lütfen Not beyan etmek istediğiniz ne kadar para. 4. sipariş miktarı fazla 150 $, ücretsiz express. ( kutu ve ekran standı hariç), istediğiniz sözler lütfen ekspres teslimat veya değil.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler