Dikey/yatay Manyetik Su Sensörü Akış Anahtarı Dikey/yatay Manyetik Su Sensörü Akış Anahtarı Dikey/yatay Manyetik Su Sensörü Akış Anahtarı Dikey/yatay Manyetik Su Sensörü Akış Anahtarı Dikey/yatay Manyetik Su Sensörü Akış Anahtarı Dikey/yatay Manyetik Su Sensörü Akış Anahtarı

Dikey/yatay Manyetik Su Sensörü Akış Anahtarı

₺214.45 ₺203.76
Stokta var
s281

tip: Epoksiler
is_customized: Evet
Model Numarası: VCB658e


 • giriş: akış sensörü manyetik çekirdek oluşur, dönen çark, harici muhafaza ve sensör. aracılığıyla akış sensörü aktive manyetik çekirdek için tetik anahtarı eylem, sinyal çıkışı ile.
  özellikleri: ithal bileşenleri manyetik anahtarı, örnek çalışma prensipleri, ve son derece güvenilir, ucuz fiyat.
  uygulamalar: bu su sirkülasyon kontrolünde kullanılan, su şarj ve deşarj, su ısıtma, su pompası anahtarı açik ve kapali selenoid vana, açik ve kapali veya açılması için su boşaltma elektrikli su ısıtıcı, güneş enerjisi su ısıtıcı, hava durumu ve diğer su sistemleri.
  Fluxostato
  o interruptor de yapmak escoamento n uacute; cleo, e um alojamento yapmak sensörü, quando o l & iacute; quido por conduo yapmak da operao n uacute; cleo, fazendo com que bir opera & ccedil; & atilde; o de comuta & ccedil; & atilde; o, o sinal de comuta & ccedil; & atilde; o de sa & iacute; da.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler