10 "Çin Çin Hanedanlığı Bakır Buda El Lotus Çiçeği Tütsü Burner Buhurluk 10 "Çin Çin Hanedanlığı Bakır Buda El Lotus Çiçeği Tütsü Burner Buhurluk 10 "Çin Çin Hanedanlığı Bakır Buda El Lotus Çiçeği Tütsü Burner Buhurluk 10 "Çin Çin Hanedanlığı Bakır Buda El Lotus Çiçeği Tütsü Burner Buhurluk

10 "Çin Çin Hanedanlığı Bakır Buda El Lotus Çiçeği Tütsü Burner Buhurluk

₺1 014.52 ₺710.20
Stokta var
s1774

tema: Kostüm
Marka Adı: JINHONGBO
malzeme: bronze
bölgesel Özelliği: Çin


  • mağazamıza hoşgeldiniz
    sevgili arkadaşım, tüm öğeleri çin sanat dekorasyon, bu koleksiyon olabilir, ben onları toplamak halk, yani ben bunu sağlamak gerçek varlığı, ama değil antik, parsel aldığınızda herhangi bir sorun varsa, bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz. ben bunu çözmek için mutluyuz dostu gerekir. bu bilmiyorum eğer adres sorunları imkansız onlar hakkında! eğer satın memnun % 100% değilseniz, sadece öğeyi döndürmek Ve tamamen iade Veya biz memnuniyetle alışverişinde olsun. nakliye maliyeti dahil, dönüş öğe istiyorsanız. bir takip numarası almak için bizimle irtibata geçiniz önce Ben tüm para iade. madde numarası olmadan mal kabul edilmeyecektir.
    geribildirim:
    Arkadaşım Biz yüksek mükemmellik standartlarını korumak ve % 100% müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz! görüşleriniz çok önemlidir.

  • Değerlendirmeler (0)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler