Kerede para antik yollar sizin fırın duman tütsü brülör Ev tütsü brülör mefruşat ürünleri Posta Kerede para antik yollar sizin fırın duman tütsü brülör Ev tütsü brülör mefruşat ürünleri Posta Kerede para antik yollar sizin fırın duman tütsü brülör Ev tütsü brülör mefruşat ürünleri Posta Kerede para antik yollar sizin fırın duman tütsü brülör Ev tütsü brülör mefruşat ürünleri Posta Kerede para antik yollar sizin fırın duman tütsü brülör Ev tütsü brülör mefruşat ürünleri Posta

Kerede para antik yollar sizin fırın duman tütsü brülör Ev tütsü brülör mefruşat ürünleri Posta

₺285.61
Stokta var
s63586

sınıflandırma: tütsü Base
kozmetik Özelliği: Assuaging ve Sakinleştirici
üretim: Mum Aromaterapi Fırını
uygulama Alanı: Budist Tapınağı
malzeme: Seramik
Tipi: tütsü Burner
kullanım: Koku Çıkarma / Nem


 • " buhurdan" Gerekli aletleri," öğretmen", ve çince halk gümrük, din, ritüel faaliyetleri için gerekli en. Buhurdan, bu" öğretmen"
  Gerekli ekipman, da çince halk gümrük, din ve ritüel için gerekli çalışmaları vücudunuzun.
  ürün adı para aynı anda Mal, mseq üretim Fujian Dehua- malzeme nitel seramik iş beceri yarım manuel sır renk toz mavi \\\'" Aşağıya bakın, not ürün özellikleri için manuel ölçüm var ince hata. iz süreci Saf el-, kusurlu ürünler, önlemek için çok küçük kusurları, aittir normal. Kapalı hakkında renk: olarak kamera ve fotoğraf çekmek çevre, kişisel fotoğraf teknolojisi ve görüntüleme cihazları, yol açabilir resim biraz kapalı renk, lütfen almak için türlü galip.
  Maymun yaşıyor( 11 cm yaklaşık çapı 6 cm uzunluğunda 13 cm yüksek)
  basit poli ejderha güvenliği ambalaj

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler