Tuval duvar resimleri pop sanat beyaz kuğu palet bıçak yağlıboya manzara modern ev dekor Tuval duvar resimleri pop sanat beyaz kuğu palet bıçak yağlıboya manzara modern ev dekor Tuval duvar resimleri pop sanat beyaz kuğu palet bıçak yağlıboya manzara modern ev dekor Tuval duvar resimleri pop sanat beyaz kuğu palet bıçak yağlıboya manzara modern ev dekor

Tuval duvar resimleri pop sanat beyaz kuğu palet bıçak yağlıboya manzara modern ev dekor

₺650.22 ₺559.19
Stokta var
s359

Boyut ( İnç): 20 X 24, 24 X 32, 30 X 40, 36 X 48, 48 X 64
Marka Adı: Zemalu
tip: yağlıboya
Konular: manzara
çerçeve modu: Unframed
malzeme: Tuval
stil: modern
çerçeve: Hayır
orta: petrol
Destek Tabanı: Tuval
form: Tek
teknik: el Boyalı
orijinal: Hayır
Aid: 87
Iid: 13633
M: M2


  • DEĞIL orijinal, bu bir üreme. tuval üzerine el-boyalı yağlıboya, değil bir baskı , değil bir posteri. tuval Sadece, çerçeveli veya gergin değil . çünkü tüm resimler el boyalı, yaklaşık 15-20 gün bitirmek için boyama sonra ödeme. biz hızlı nakliye kullanacak. Nomally, 20-30 gün içinde sizin tablolar alacak. resimde Waterprint ve sanatçı adı tamamlanan resim silinecektir. onları isterseniz sipariş üzerine işaretleyiniz.
    işlenmiş sipariş ödeme sonra 24-48 saat geçmesi. biz almak gerekir resim bitirmek için yaklaşık 1-2 hafta, nakliye ve yağlı boya için kuru olması gerekir. yani, biz maight stocking tarih uzatmak için alıcı gerekir sonra ödeme geçmesi. adrress sol doğru olduğundan emin olun . lütfen unutmayın meşgul zaman tüm Express üzerinde bir gecikme olacak, özellikle Noel sırasında. ve biz teslim süresi kontrol edemiyoruz tarafından işlenir çünkü Üçüncü Taraf hizmet, ama eğer beklenen süre içinde parsel gelmesi değil vardır, lütfen bize ulaşın, biz bunu izlemenize yardımcı olacaktır. alıcılar tepki için yerel gümrük vergisi gerçekleşmesi halinde.

  • Değerlendirmeler (0)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler