1 Adet Uygun Alışveriş Yardımcısı Aracı Kolu Taşıma Çantası kaydet çaba Asılı Halka Mutfak Aletleri 1 Adet Uygun Alışveriş Yardımcısı Aracı Kolu Taşıma Çantası kaydet çaba Asılı Halka Mutfak Aletleri 1 Adet Uygun Alışveriş Yardımcısı Aracı Kolu Taşıma Çantası kaydet çaba Asılı Halka Mutfak Aletleri 1 Adet Uygun Alışveriş Yardımcısı Aracı Kolu Taşıma Çantası kaydet çaba Asılı Halka Mutfak Aletleri 1 Adet Uygun Alışveriş Yardımcısı Aracı Kolu Taşıma Çantası kaydet çaba Asılı Halka Mutfak Aletleri 1 Adet Uygun Alışveriş Yardımcısı Aracı Kolu Taşıma Çantası kaydet çaba Asılı Halka Mutfak Aletleri

1 Adet Uygun Alışveriş Yardımcısı Aracı Kolu Taşıma Çantası kaydet çaba Asılı Halka Mutfak Aletleri

₺3.59 ₺3.28
Stokta var
s8345

renk: Kırmızı
Tipi: saklama Çantası
malzeme: Silikon
özellik: Çevre Dostu
Model Numarası: GYB52
kullanım: öteberi
Marka Adı: KECTTIO


 • Alıcılar Gelen geribildirim:
  taşıma plastik torbalar için kullanılabilir. anahtar zinciri olarak kullanın. toka çanta güvenli tutar. baskıyı hafifletmek için tasarlanmış ve kaymayı önlemek. paket şunlardır: 1 * taşıma çantası cihazı uyarı: maksimum ağırlık 25 kg. yutmayın. 6 yaşından küçük çocukların ulaşamayacağı tutun. not: nedeniyle ışık ve ekran farkı, renk resimlerden biraz farklı olabilir. lütfen anlayın. teklif önce sakıncası yok emin olun.

 • Değerlendirmeler (3)

  • Reasoon80

   açıklandığı gibi... kaliteli

  • Olesypanibratenko

   sap çok elastik ve yumuşak, neden bunu taşımak için. eğer zor olduğunu ve kalın, ağır nesneleri kaldırmak için daha iyidir. ama fiyat değer.

  • Simotrudu

   mükemmel kolu. aldı .. çanta bez emretti длч testi yumuşak, hiçbir koku

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler