Mehofoto Karikatür Fotoğraf Arka Plan Doğum Günü Parti Çocuk Çocuk Kale Y-389 Fotoğraf Stüdyosu için Fotoğraf Backdrops Mehofoto Karikatür Fotoğraf Arka Plan Doğum Günü Parti Çocuk Çocuk Kale Y-389 Fotoğraf Stüdyosu için Fotoğraf Backdrops Mehofoto Karikatür Fotoğraf Arka Plan Doğum Günü Parti Çocuk Çocuk Kale Y-389 Fotoğraf Stüdyosu için Fotoğraf Backdrops Mehofoto Karikatür Fotoğraf Arka Plan Doğum Günü Parti Çocuk Çocuk Kale Y-389 Fotoğraf Stüdyosu için Fotoğraf Backdrops Mehofoto Karikatür Fotoğraf Arka Plan Doğum Günü Parti Çocuk Çocuk Kale Y-389 Fotoğraf Stüdyosu için Fotoğraf Backdrops

Mehofoto Karikatür Fotoğraf Arka Plan Doğum Günü Parti Çocuk Çocuk Kale Y-389 Fotoğraf Stüdyosu için Fotoğraf Backdrops

₺82.04 ₺50.07
Stokta var
s60

Boyut ( mm ): Vinyl-1x1.5m, Vinyl-1.5x2.2m, Vinyl-1.8x2.5m, Vinyl-1.8x3m, Vinyl-2.5x2.5m, Vinyl-2.5x3.6m, Vinyl-2.5x4.5m, Polycotton-1.5x2.2m, Polycotton-2.2x3m, Polycotton-3x3m, Polycotton-3x6m, Vinyl Custom, Polycotton Custom
paket: Evet
Model Numarası: Y-389
malzeme: Vinil
tip: sprey Boyalı
Marka Adı: MEHOFOTO
stil: Çocuklar
Usage: Different sizes for different usage
Material: Thin Vinyl and Polycotton
Wash: Polyester Only
Customized: Text or Design
Max Width: 300cm(10ft)
Apply: Photography Props,party,celebration


 • Malzeme hakkında
  Polyester
  Polyester en iyi malzeme, onlar dikişsiz, yıkanabilir ve kırışıklık dayanıklı. bu onların gücü arka için mükemmeldir, dayanıklılık ve taşınabilirlik için tüm senin vuruyor. onlar cebinize güzel durumda katlayın ve her zaman kullanıma hazır olacaktır. bu profesyonel fotoğrafçı ve fotoğraf stüdyosu için uygundur.
  vinil
  vinil backdrops baskılı görüntüleri. çocuklar için büyük iş, gençler, yetişkinler ve çiftler alike. kapalı fotoğrafçılık için uygundur. vinil Olmayan su geçirmez olduğunu, bir bez ile kirli sildi olabilir parçaları, ama çok fazla baskı uygulayarak önermiyoruz.
  boyut Oranı
  özel Daha
  s: Nasıl satışa arka plan özelleştirmek?
  A: sen özel bilgi göndermek ve Konuşmaları veya Sipariş Mesaj yoluyla müşteri hizmetlerimizle için boyutu. bizim tasarımcılar sizin için tasarlayacak. tasarımı ile memnun iseniz, sen doğrudan istediğiniz boyutu seçin ve ödeme ürün sayfasında. biz üretecek nihai tasarım.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler