RF-16NE CANON için Kablosuz Flaş Tetik 4 Alıcıları ile

RF-16NE CANON için Kablosuz Flaş Tetik 4 Alıcıları ile

₺279.47 ₺265.50
Stokta var
s87

uyumlu Marka: CANON
paket: Evet
Marka Adı: Dslrkit
Model Numarası: RF-16NE for canon
tip: Kablosuz
operation range: 100 meters
Place of Origin: Guangdong, China (Mainland)


 • DSLRKIT RF-16NE Kablosuz Canon için Uzaktan Flaş Tetik
  DSLRKIT RF-16NE kullanımı ile aynı sistemi Piksel PIYONU TF-361/362/363/364, demektir kullanabilirsiniz RF-16NE PIYON tetiklemek için TX RX veya kullanım RF-16NE PIYON RX ile çalışmak TX.
  bu flaş uzaktan tetik flashgun tetik olarak çalışabilir, stüdyo ışık tetik, ve ekstra deklanşör uzaktan kordon ile çalışmak, bu uzaktan kumanda kamera, tıpkı kablosuz uzaktan deklanşör, destek odaklama yarım basın ve tam basın resim çekmek. flaş senkron hızı 1/250 s. deklanşör kontrol modu dahil tek, sürekli, AMPUL ve 4sn gecikme çekim.
  verici bir 3.5mm giriş soketi vardır cadı kameranızın PC senkronizasyon portu ile bağlayabilirsiniz. bu durumda, sen senin sıcak ayakkabı kullanımı üzerinde tutmak ve diğer yanıp tetikleyebilir.
  alıcı bir 3.5mm çıkış soketi vardır. bağlamak için kullanmak olabilir kameranızın deklanşör uzaktan bağlantı noktası (ekstra deklanşör kablosu bağlamak Gerekir), ekli veya üzerinden stüdyo flaş bağlamak için 3.5mm 3.5mm sync kordon, veya bağlantı üzerinden flaş PC sync kablosu (PC sync kablo satın almanız gerekir ekstra 3.5mm).

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler