Özel CNC Işleme Hizmeti, pirinç Parçaları dönüm Hızlı Prototip 3D baskı hizmeti Özel CNC Işleme Hizmeti, pirinç Parçaları dönüm Hızlı Prototip 3D baskı hizmeti Özel CNC Işleme Hizmeti, pirinç Parçaları dönüm Hızlı Prototip 3D baskı hizmeti Özel CNC Işleme Hizmeti, pirinç Parçaları dönüm Hızlı Prototip 3D baskı hizmeti Özel CNC Işleme Hizmeti, pirinç Parçaları dönüm Hızlı Prototip 3D baskı hizmeti Özel CNC Işleme Hizmeti, pirinç Parçaları dönüm Hızlı Prototip 3D baskı hizmeti

Özel CNC Işleme Hizmeti, pirinç Parçaları dönüm Hızlı Prototip 3D baskı hizmeti

₺486.14
Stokta var
s3059

is_customized: Yes
Marka Adı: SYIGW
Uyumlu Marka/Model: Hiçbiri
Model Numarası: 7782

  • Dongguan Jierui Prototip Co Ltd dongguan City, hangi rahat ulaşım ve yüksek teknoloji sahiptir. biz yaklaşık 50 çalışanı var, dahil 5 üyeleri elite iş takım, 3 lider mühendisleri, 8 CNC mühendisleri, 15 ustalar, 2 vakum döküm teknisyenleri, 3 sprey boya ve 2 serigrafi baskı uzmanlar, 5 yüzey işleme mühendisleri, ve diğer profesyonel ve teknik personel.
    biz size sunabilir farklı prototipler, mockups, 3D baskı, hızlı prototipleme (SLA, SLS) farklı ürünleri, tıbbi ürünler gibi, tüketici elektronik ürünleri, ev makaleler, oto-parçaları vb. şimdi biz gelişmiş makineleri CNC işleme merkezleri gibi, 3D lazer tarayıcılar, SLA modelleme makineleri, vakum şekillendirme makineleri, boyama, serigrafi baskı, galvanik, eloksal ve diğer yüzey işleme tesisleri. bu davranış küçük ölçekli üretim kaynakları bize sağlar ve bir büyük ölçekli enjeksiyon modeli görünüm üzerinde boyama. biz de oluşturabilirsiniz ve teslim için 3D baskı hızlı prototipleme konsept üretimi de dahil olmak üzere ve sunum gelen modeller STL dosyaları. biz her şeyi yapabilir realiteye. biz kendi mükemmel katip Beri, gelişmiş makineleri ve zengin deneyimi, biz her şeyi yapabilirsiniz. ürünlerimizin çoğu dünyada farklı yerlere ihraç. devraldı Ihracat 90% yıllık satış of. ana ülkeler ve bölgeler: ABD 20%, avrupa 20%, japonya 15%, kore 8%, güney Aisa 8%, okyanusya 15% ve diğer 14%. Tüm ürünler olmuştu müşterilerden olumlu itibar var. bugün bize ulaşın ve size daha fazla zaman ve maliyeti kurtaracak.

  • Değerlendirmeler (0)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler