Özel imalat hizmeti mekanik parçaları hızlı prototip cnc metal mockup Özel imalat hizmeti mekanik parçaları hızlı prototip cnc metal mockup Özel imalat hizmeti mekanik parçaları hızlı prototip cnc metal mockup Özel imalat hizmeti mekanik parçaları hızlı prototip cnc metal mockup Özel imalat hizmeti mekanik parçaları hızlı prototip cnc metal mockup Özel imalat hizmeti mekanik parçaları hızlı prototip cnc metal mockup

Özel imalat hizmeti mekanik parçaları hızlı prototip cnc metal mockup

₺127.61
Stokta var
s67965

Model Numarası: 301
is_customized: Yes
Marka Adı: SYIGW
Uyumlu Marka/Model: Hiçbiri
Min.Order Quantity: 1 pcs
Payment Terms: L/C,D/A,D/P,T/T
Place of Origin: Guangdong, China
Material: aluminum, steel, plastic
Surface treatment: Painting, sandblasting
Working Tolerance: +/- 0.02 mm
Broaching, Drilling, Milling, Other Ma: Type
Delivery Detail: Shipped in 5-10 days after payment
CNC Machining: CNC MachiningRapid Prototype Fair Price Aluminum CNC Machining Service
CNC Machining or Not:

  • Dongguan Jierui Prototip Co Ltd dongguan City, hangi rahat ulaşım ve yüksek teknoloji sahiptir. biz yaklaşık 50 çalışanı var, dahil 5 üyeleri elite iş takım, 3 lider mühendisleri, 8 CNC mühendisleri, 15 ustalar, 2 vakum döküm teknisyenleri, 3 sprey boya ve 2 serigrafi baskı uzmanlar, 5 yüzey işleme mühendisleri, ve diğer profesyonel ve teknik personel.
    biz size sunabilir farklı prototipler, mockups, 3D baskı, hızlı prototipleme (SLA, SLS) farklı ürünleri, tıbbi ürünler gibi, tüketici elektronik ürünleri, ev makaleler, oto-parçaları vb. şimdi biz gelişmiş makineleri CNC işleme merkezleri gibi, 3D lazer tarayıcılar, SLA modelleme makineleri, vakum şekillendirme makineleri, boyama, serigrafi baskı, galvanik, eloksal ve diğer yüzey işleme tesisleri. bu davranış küçük ölçekli üretim kaynakları bize sağlar ve bir büyük ölçekli enjeksiyon modeli görünüm üzerinde boyama. biz de oluşturabilirsiniz ve teslim için 3D baskı hızlı prototipleme konsept üretimi de dahil olmak üzere ve sunum gelen modeller STL dosyaları. biz her şeyi yapabilir realiteye. biz kendi mükemmel katip Beri, gelişmiş makineleri ve zengin deneyimi, biz her şeyi yapabilirsiniz. ürünlerimizin çoğu dünyada farklı yerlere ihraç. devraldı Ihracat 90% yıllık satış of. ana ülkeler ve bölgeler: ABD 20%, avrupa 20%, japonya 15%, kore 8%, güney Aisa 8%, okyanusya 15% ve diğer 14%. Tüm ürünler olmuştu müşterilerden olumlu itibar var. bugün bize ulaşın ve size daha fazla zaman ve maliyeti kurtaracak.

  • Değerlendirmeler (0)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler