Ücretsiz Nakliye köprü ve çürük İmplant modeli diş diş diş anatomisi modeli odontologia Ücretsiz Nakliye köprü ve çürük İmplant modeli diş diş diş anatomisi modeli odontologia Ücretsiz Nakliye köprü ve çürük İmplant modeli diş diş diş anatomisi modeli odontologia Ücretsiz Nakliye köprü ve çürük İmplant modeli diş diş diş anatomisi modeli odontologia Ücretsiz Nakliye köprü ve çürük İmplant modeli diş diş diş anatomisi modeli odontologia Ücretsiz Nakliye köprü ve çürük İmplant modeli diş diş diş anatomisi modeli odontologia

Ücretsiz Nakliye köprü ve çürük İmplant modeli diş diş diş anatomisi modeli odontologia

₺261.30
Stokta var
s3030

Konu: Tıp
Marka Adı: SOARDAY
Tipi: İskelet Modeli
Model Numarası: Dental Implant model


 • köprü ve çürük İmplant modeli diş modeli diş modeli diş hekimi modeli anatomik modeli anatomi modeli, Diş öğretim modeli, Doktorlar ve Hastalar iletişim model
  N/W: 0.1 kg Boyutu: 5.6*6.7*3.3 cm
  tüm öğeleri sol adrese göre size sevk edilecektir, adresinin doğru olduğundan emin olun. kayıtlı adresi doğru değil, lütfen ASAP bize e-posta ile yazınızı adres göndermek aksi takdirde alıcı kaybı sorumlu olacaktır.
  iade Politikası
  durumunda ne yapmalıyım Ben kusurlu alırsanız/hasarlı öğe?
  öğeleri ile yanlış bir şey varsa size sevk bir hasarlı/arızalı durum, bir değiştirme veya para iadesi için lütfen bize ulaşın.
  nasıl bir ürünü iade emretti?
  senin aldıktan 7 gün içinde ürün, sen dönmek (gemi) açılmamış herhangi bir öğe (ler) orijinal ambalajında, iadesi (nakliye masrafları hariç).
  geribildirim:

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler