5 Takım Satış 1 Rulo Kinesiyoloji Spor Kaslar Bakım Fitness Atletik Sağlık Bant 5 M * 5 CM-Mavi 5 Takım Satış 1 Rulo Kinesiyoloji Spor Kaslar Bakım Fitness Atletik Sağlık Bant 5 M * 5 CM-Mavi 5 Takım Satış 1 Rulo Kinesiyoloji Spor Kaslar Bakım Fitness Atletik Sağlık Bant 5 M * 5 CM-Mavi 5 Takım Satış 1 Rulo Kinesiyoloji Spor Kaslar Bakım Fitness Atletik Sağlık Bant 5 M * 5 CM-Mavi

5 Takım Satış 1 Rulo Kinesiyoloji Spor Kaslar Bakım Fitness Atletik Sağlık Bant 5 M * 5 CM-Mavi

₺83.31
Stokta var
s600

Marka Adı: Boodun
yaş: Erişkin


  • mağazamıza geldiğiniz için teşekkür ederim. eğer satın daha düşük fiyat sunacak.
    bir rehabilitative bantlama tekniği üzerine uygulanabilir kaslar ağrı ve inflamasyonu azaltmak, gereksiz yere relax yorgun kasları ve destek kaslar hareketi. bu bantlama vücudun doğal iyileşme sürecini geliştirmek için tasarlanmıştır tarafından etrafında kan akışını artırmak için yardımcı kas. bu olmayan kısıtlayıcı, hareket bir dizi için izin; dalga desen yapışkanlı desteğiyle hamle ile cildi ve kasları. açıklama: 100% brand new ve yüksek kalite Destek kısıtlayan olmadan kasları ve eklemleri movementA rehabilitative bantlama tekniği üzerine uygulanabilir kaslar ağrı ve inflamasyonu azaltmak, gereksiz yere relax yorgun kasları ve destek kaslar hareketi.
    bu bantlama vücudun doğal iyileşme sürecini geliştirmek için tasarlanmıştır tarafından etrafında kan akışını artırmak için yardımcı kas. bu olmayan kısıtlayıcı, hareket bir dizi için izin; dalga desen yapışkanlı desteğiyle hamle ile cildi ve kasları.

  • Değerlendirmeler (0)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler