Akıllı Ev Otomatik AC Elektrikli panjurlar Perdeler Motorlu RF433 Akıllı Kaldırma Çalışmaları ile Uzaktan/Boardlink/Geeklink Akıllı Ev Otomatik AC Elektrikli panjurlar Perdeler Motorlu RF433 Akıllı Kaldırma Çalışmaları ile Uzaktan/Boardlink/Geeklink Akıllı Ev Otomatik AC Elektrikli panjurlar Perdeler Motorlu RF433 Akıllı Kaldırma Çalışmaları ile Uzaktan/Boardlink/Geeklink Akıllı Ev Otomatik AC Elektrikli panjurlar Perdeler Motorlu RF433 Akıllı Kaldırma Çalışmaları ile Uzaktan/Boardlink/Geeklink Akıllı Ev Otomatik AC Elektrikli panjurlar Perdeler Motorlu RF433 Akıllı Kaldırma Çalışmaları ile Uzaktan/Boardlink/Geeklink Akıllı Ev Otomatik AC Elektrikli panjurlar Perdeler Motorlu RF433 Akıllı Kaldırma Çalışmaları ile Uzaktan/Boardlink/Geeklink

Akıllı Ev Otomatik AC Elektrikli panjurlar Perdeler Motorlu RF433 Akıllı Kaldırma Çalışmaları ile Uzaktan/Boardlink/Geeklink

₺340.30 ₺306.27
Stokta var
s480

bohça: Motor and Controller
Meclis'in Devlet: neredeyse Hazır
Marka Adı: intellithings
Uygunluk: All Compatible
Model Numarası: EYA25
Camera Equipped: Hayır


 • bu motorun içinde uzaktan kumanda ile kullanılan gerekir ve kablosuz anahtarı bizim store. Please sipariş dikkat uzaktan kumandanın veya kablosuz anahtarı.
  1. Suit için 38mm stor perdeler
  2. S upport ağırlık: 3 kg hakkında
  3. S upport tüpün uzunluğu: 3 m Içinde
  İade ve geri ödeme
  1. You 7 gün var alındığı tarihten itibaren rturn ürün can wellunder çalışmak değil normal kullanım. Ama nazik olmak teknolojisi talimat almak için önerdi düşünmeden önce bizden iade.
  2. imzalanan eğer o fazla 7 gün ama 1 ay içinde, biz değiştirebilirsiniz size ürün için çalışamaz soru varsa, dönüş navlun ayı gerekebilir.
  3. All iade öğeler orijinal ambalajında olmalıdır ve nakliye takip numarası ile bize bildirmeniz gerekmektedir. ayrıca kuşatmaktadırlar nedenlerle iade ve iade paket sipariş numaranızı.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler