[Sintron] Testi Için Hiçbir Ölü Piksel Değiştirme Ile iphone 6 S LCD Ekran Dokunmatik Ekran Digitizer Meclisi, beyaz/Siyah [Sintron] Testi Için Hiçbir Ölü Piksel Değiştirme Ile iphone 6 S LCD Ekran Dokunmatik Ekran Digitizer Meclisi, beyaz/Siyah [Sintron] Testi Için Hiçbir Ölü Piksel Değiştirme Ile iphone 6 S LCD Ekran Dokunmatik Ekran Digitizer Meclisi, beyaz/Siyah [Sintron] Testi Için Hiçbir Ölü Piksel Değiştirme Ile iphone 6 S LCD Ekran Dokunmatik Ekran Digitizer Meclisi, beyaz/Siyah [Sintron] Testi Için Hiçbir Ölü Piksel Değiştirme Ile iphone 6 S LCD Ekran Dokunmatik Ekran Digitizer Meclisi, beyaz/Siyah [Sintron] Testi Için Hiçbir Ölü Piksel Değiştirme Ile iphone 6 S LCD Ekran Dokunmatik Ekran Digitizer Meclisi, beyaz/Siyah

[Sintron] Testi Için Hiçbir Ölü Piksel Değiştirme Ile iphone 6 S LCD Ekran Dokunmatik Ekran Digitizer Meclisi, beyaz/Siyah

₺279.23
Stokta var
s537

Uyumlu Marka/Model: Hiçbiri
Marka Adı: SINTRON
Model Numarası: i6S-LCD-White
is_customized: NO


 • -eğer bir kırık cam var, kırık LCD, kısmi görüntü veya sizin Dokunmatik Ekran hassasiyeti ile daha sonra bu sorunları iPhone 6 S Dokunmatik Ekran digitizer tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu! tüm LCD yedek ekran sevkiyat öncesi test vardır. her ekran benzersiz bir kimlik numarası atanacaktır.
  -geçmişte cihazı tamir değil varsa, biz satın almadan önce bir profesyonel danışın öneririz. biz adım adım yedek öğretici PDF sağlamak, veya arama yapabilirsiniz " iPhone 6 S Ekran Değiştirme " youtube'da bir video yapmak için nasıl talimat için yedek.
  -Thi s değiştirme kiti yalnızca iPhone 6 ile uyumlu S. iPhone, ev düğmesi, ön kamera vb. dahil değildir.
  kurulum Not
  1. Cover up etrafında herhangi bir metal çıplak bağlantıları herhangi 'short-önlemek için kapton bant ile flex kablo ' İptal, flex kabloları bükmeyin. flex kablo ile düzgün bağlandığından emin olun bir " klik " sesi. onlar kadar birlikte konektörü zorlamayın düzgün dizilmiş.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler