Toka-Aşağı Pratik Yaratıcı Hediyeler ABS Anahtarlık Aksesuar Belge Güvenlik Kartı Toka Toka-Aşağı Pratik Yaratıcı Hediyeler ABS Anahtarlık Aksesuar Belge Güvenlik Kartı Toka Toka-Aşağı Pratik Yaratıcı Hediyeler ABS Anahtarlık Aksesuar Belge Güvenlik Kartı Toka Toka-Aşağı Pratik Yaratıcı Hediyeler ABS Anahtarlık Aksesuar Belge Güvenlik Kartı Toka

Toka-Aşağı Pratik Yaratıcı Hediyeler ABS Anahtarlık Aksesuar Belge Güvenlik Kartı Toka

₺7.54 ₺4.38
Stokta var
s1542

Marka Adı: Peradix
malzeme: Plastik


 • geri çekilebilir Reel Rahatlıkla KIMLIK Tutmak, anahtar ve Cep telefonu Güvenli
  kolay fasten güvenli metal klip için cep, kemer, kemer, kordon ve daha.
  kordon serin bir alternatif arıyorsunuz? geri çekilebilir reel biridir.
  geri çekilebilir makara geri çekilebilir olarak bilinir, toplayıcı veya bazen rulo klip dize dışarı çıkardı sonra otomatik olarak geri çekme reel. evde olduğunuzda fuarlarda, konferanslar, toplantılar ve seminerler, elverişli bir rozet retraktör KIMLIK rozetleri göstermek için yardımcı olur ve güvenli tutmak ve her zaman el.
  bunlar restoranlar anda satış giriş noktası için mükemmel, güvenlik kartı girişi, yazarkasa giriş, casino kart tutucu, ve kapı anahtar giriş birkaç isim.
  şartname
  renk: şeffaf beyaz/şeffaf koyu yeşil/şeffaf gökyüzü mavi/şeffaf floresan yeşil/şeffaf mor/şeffaf toz/şeffaf mavi/şeffaf yeşil çimen/şeffaf sarı/şeffaf kırmızı/şeffaf siyah/şeffaf toz/şeffaf turuncu/katı renk turuncu/katı renk derinliği Yeşil/katı renk mor/katı renk beyaz/lacivert/katı renk koyu mavi (rastgele teslim)

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler