Yüksek kalite Soğutucu 37x37x24mm Alüminyum soğutucu isı emici süperiletken radyatör ağır malzeme Yüksek kalite Soğutucu 37x37x24mm Alüminyum soğutucu isı emici süperiletken radyatör ağır malzeme

Yüksek kalite Soğutucu 37x37x24mm Alüminyum soğutucu isı emici süperiletken radyatör ağır malzeme

₺4.80
Stokta var
s933

paket: Evet
hatları: Hiçbiri
uyumlu CPU: All
Model Numarası: 37x37x24mm
tip: Soğutucu
Soğutucu Malzemesi: Alüminyum
Marka Adı: wenhao
uygulama: Işlemci
Condition: 100% New
Is customized: Yes
Fan Size: 0 inch


  • Ex-fabrika fiyat, biz de boyutunu kesebilir uzunluğu isteğiniz gibi, herhangi bir soru, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen bize. uyarı: değişken uzunluk, genişlik ve yükseklik değiştirilemez!
    birden fazla ürün satın almak istiyorsanız, lütfen ilk sepetinize her şeyi ekleyin. ödeme sayfasında için devam zaman, Satıcı Indirim olacak otomatik olarak hesaplanır. özellikleri: yaygın kullanım için bilgisayar PC yonga seti, güç IC, güç elektrikli cihaz, LED ışık cihazlar, vb yüklemek için soğutucu soğutucu yapıştırıcı tutkal Kullanın. (Tutkal dahil değildir) şartname kontrol Edin boyutu masa ve emin olun sizin soğutucu o uyuyor bileşen.
    soğutucu özelleştirilebilir müşteri talebi bağlıdır, Variety çeşitlendirme, renk, çeşitli, kesme uzunluğu için müşteri ihtiyaçlarına bağlıdır, delik, fluting, renk oksidasyon vb, referans için yukarıdaki fiyat sadece diğer özellikleri fiyat tartışılabilir olduğunu.

  • Değerlendirmeler (0)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler