Yeni Clear Şeker Çantaları Şeffaf Aşk Kalp Genç Kızlar için Okul Çantaları Çocuk Çanta Çanta (Yeşil) Yeni Clear Şeker Çantaları Şeffaf Aşk Kalp Genç Kızlar için Okul Çantaları Çocuk Çanta Çanta (Yeşil) Yeni Clear Şeker Çantaları Şeffaf Aşk Kalp Genç Kızlar için Okul Çantaları Çocuk Çanta Çanta (Yeşil) Yeni Clear Şeker Çantaları Şeffaf Aşk Kalp Genç Kızlar için Okul Çantaları Çocuk Çanta Çanta (Yeşil) Yeni Clear Şeker Çantaları Şeffaf Aşk Kalp Genç Kızlar için Okul Çantaları Çocuk Çanta Çanta (Yeşil) Yeni Clear Şeker Çantaları Şeffaf Aşk Kalp Genç Kızlar için Okul Çantaları Çocuk Çanta Çanta (Yeşil)

Yeni Clear Şeker Çantaları Şeffaf Aşk Kalp Genç Kızlar için Okul Çantaları Çocuk Çanta Çanta (Yeşil)

₺70.07 ₺65.14
Stokta var
s863

Marka Adı: WOVELOT
ana Malzeme: PVC
dış: Hiçbiri
öğe Türü: Sırt çantaları

 • yani sevimli Mini flaş aşk tasarım uygundur Genç Kızlar için Okul Çantaları Çocuk Çanta Çanta.
  uzun kayış ile el veya omuz üzerine giyilen olabilir. çıkarılabilir ve ayarlanabilir omuz askısı Var, sen 3 taşıma seçenekleri var (Tek omuz, çapraz vücut ve üst-kolu)
  bu Moda tasarımı nereye giderseniz gidin sizi üstün kılan onunla taşımak, ve büyüleyici çanta öpüşmek bu bir verebilir yani sevimli olduğunu! yüksek Dayanıklı Pu deri ve sizinle taşımak için küçük.
  güzel Chirstmas hediye olarak kızlar göndermek için seçim ve bazı özel gün. katı yüksek kalite metal kayış ve iyi fermuar kapatma güvenli eşyalarınızı tutmak.
  Polyester astar
  boyutlar: 30*27*14 cm
  DIY Ita Çanta: bir için bu çantayı kullanabilirsiniz ita çanta gibi
  malzeme: PU + PVC
  yapısı: İki ana cep, gizlilik öğeleri koyabilirsiniz değil diğer ana cebinde içindeki şeffaf cep

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler