Pet Geri Çekilebilir Köpek Tasma Esnek Küçük Orta Köpekler Için Tasmalar Yavru Köpek Kedi Otomatik Kurşun 3 m 5 m 8 m Pet Geri Çekilebilir Köpek Tasma Esnek Küçük Orta Köpekler Için Tasmalar Yavru Köpek Kedi Otomatik Kurşun 3 m 5 m 8 m Pet Geri Çekilebilir Köpek Tasma Esnek Küçük Orta Köpekler Için Tasmalar Yavru Köpek Kedi Otomatik Kurşun 3 m 5 m 8 m Pet Geri Çekilebilir Köpek Tasma Esnek Küçük Orta Köpekler Için Tasmalar Yavru Köpek Kedi Otomatik Kurşun 3 m 5 m 8 m

Pet Geri Çekilebilir Köpek Tasma Esnek Küçük Orta Köpekler Için Tasmalar Yavru Köpek Kedi Otomatik Kurşun 3 m 5 m 8 m

₺120.81
Stokta var
s1355

boyut: 3M, 5m, 8m
Tipi: Köpekler
Marka Adı: KAIQIN
model: Katı
malzeme: Naylon
özellik: Breakaway
tip: Tasmalar
sezon: All Seasons
Köpek Tasma Tipi: Geri çekilebilir Tasmalar

 • Pet Geri Çekilebilir Köpek Tasma Esnek Küçük Orta Köpekler Için Tasmalar Yavru Köpek Kedi Otomatik Kurşun 3 m 5 m 8 m
  malzeme: Naylon
  renkler: mavi, kırmızı, yeşil, pembe, gri
  boyutu: 5 m, 8 m, 3 M

 • Değerlendirmeler (3)

  • Fsauceda7

   en iyi sipariş hiç! sadece resimdeki gibi, çok büyük kalite! çok güzel kullanımda! Megafast nakliye!!!! çok-çok teşekkürler!!

  • Leleka1927

   moskova 3-х önce teslim biraz daha büyük-hafta. çok kaliteli bant var. fabrika ambalaj iyi. zengin renkler. uygun, olası orta köpek, 30 kg için. benim nom canavar, gibi, tasma ile dayanıklı gözyaşı değil, yani развалиться. dayanmış ilk yürüyüş onurlu. скручивается çok düzgün. uygun klip.

  • Ricky1016

   пришёл değil mal, rusya post регистрируемое reddetti mal dışarı gemi değil oldu gibi bakmak, отправлением ile mal bulmak ve imkansız. факту çalıntı mal posta tarafından rusya, moskova oriental отслеживался merkezi olarak postaneye. para iade, satıcı hiçbir iddiaları olduğunu. gemi out нерегистрируемое sadece dört, sakin ve 300 rr ekstra nakliye için en iyi vermek.

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler